Mulierese e-poes novembris kogu kaup 15% soodsam

Kodumaine looduslike pesu- ja puhastusvahendite tootja Mulieres on pannud “Mõtle, mida tarbid” kampaaniale õla alla: novembri lõpuni on Mulierese e-poes kogu kaubavalik 15% soodsam!

TUTVU VALIKUGA E-POES

Mis on Mulieres?

Mulieres alustas väikse perefirmana, mis sai alguse vajadusest leida toimiv looduslik pesuvahend, mis sobib ka ülitundlikule ning allergilisele nahale. “Ühel päeval märkasime, et meie lapse nahk on punane ja ärritunud. Hakkasime asja põhjalikumalt uurima ning mõistsime, et meie kodused puhastusvahendid ei sobi üldse tundlikule nahale. Kuna turul ei olnud meie jaoks sobilikku looduslikku toodet, siis otsustasime, et valmistame selle ise ja korralikult. Ja nii Mulieres sündiski,” räägib Mulierese looja Merylin Rüütli.

“Kui alguses valmistasime looduslikku ning keskkonnasõbralikku pesuvahendit vaid enda tarbeks, siis üsna pea kasutasid seda ka meie sõbrad ja sugulased. Meie pere ja sõpruskonna positiivne tagasiside innustas meid süvenema looduslike puhastusvahendite mitmekülgsesse maailma. Pärast aastaid arendamist ja uurimistööd täiustus oluliselt meie esialgne retsept ning sündis Mulieres, tootesari, mille üle võime uhkust tunda. Kõik meie tooted on looduslikest koostisosadest, pakendatud keskkonnahoidlikult ning need tõesti pesevad puhtaks,” selgitab Rüütli.

Rahvusvahelisi märgiseid “Vegan Society” ja “EcoCert organic” kandvad Mulieres puhastuvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tunnustatult head puhastusomadused ning seejuures ei ärrita nahka. Pesuvahendite puhastuvõime on testitud ja kinnitatud Tallinna Tehnikaülikooli laborites. Toodete väljatöötamisel on pöördutud tagasi traditsiooniliste retseptide juurde, mis on mugandatud kaasaega ning mida kodu koristamisel ja pesu pesemisel  on kasutanud meie esivanemad  juba sadu aastaid ning mis eelmise sajandi keemiarevulutsiooniga unustuste hõlma vajusid. Mulierese pesu- ja puhastusvahendid ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid ning neid pole katsetatud loomadel. Meeldiva aroomi saavutamiseks lõhnastatakse tooteid kvaliteetsete eeterlike õlidega. Lõhnatu seeria toodetel on Eesti Allergialiidu soovitus.

Mulierese toodete taga on soov anda oma toodete kasutajatele võimaluse pesta pesu ja puhastada kodu loodusega kooskõlas, ilma Läänemere niigi habrast tasakaalu koormamata. Läänemere kallastel elab ligi 85 miljonit inimest ning eriliste geograafiliste, klimaatiliste ja okeanograafiliste tunnuste tõttu on Läänemeri oma valgalal väga tundlik inimtegevusest põhjustatud keskkonnamõjude suhtes. Üha rohkem inimesi tunneb muret ja vastutust selle eest, millise elukeskkonna pärandame oma lastele. Mulieres toodete aluseks on  looduslikud tensiidid, mille kõige levinumaks esindajaks on roheline seep ja seega on Mulieres tooted ka biolagunevad. Läänemere riigid on leppinud ühiselt kokku eesmärgis – taastada Läänemere merekeskkonna tervis.

Revolutsiooniline ökopakend

Mulierese tootes on kasutatud ümbertöödeldud papist pakendeid, milles on 70% vähem plastikut. Pakendi sees olevas sisemises kotis kasutatakse minimaalselt plastikut. Pakendid on kasutusomadustelt sama tugevad ja kergesti kasutatavad kui plastpudelid, samas oluliselt keskkonnasõbralikumad. Pudeli kork on mitmefunktsionaalne ja töötab ka doseerimisnõuna.


Pudeli taaskasutamise kolm lihtsat sammu:
• Ava tühjaks saanud pudel mööda õmblust, kasutades
selleks oma pöidlaid.
• Väline kest jaga kaheks ning eemalda sisemine kotike.
Välise kesta saad kompostida või panna paberikonteinerisse.
• Loputa sisemine kott ja lase kuivada. Sisemine kott, tila ja kork on taaskasutatavast plastikust.

Nutikas idee: kartongist pakendit võid kasutada näiteks maitsetaimede kasvatamiseks, tomatite, kurkide ja teiste taimede ettekasvatamiseks.

Ühest tootest jätkub kauemaks

Mulierese tootevalikusse kuuluva pesugeeliga pestes ei ole vaja kasutada eraldi leotusvahendit ega ka pesuloputusvahendit. Raskemate plekkide eemaldamiseks hõõruda geeli plekkidele enne pesu masinasse panekut. Sobib igat tüüpi pesu jaoks ning toimib kõigil temperatuuridel. Pesugeel on biolagunev ning keskkonnale ohutu. Saadaval neljas lõhnaseerias: lõhnastamata ehk „Pure Unscented“, „Rose Garden“ „Fresh Citrus“, „Nordic Forest“. Pakendi suurus 1,5 L, millest saab 37 pesukorda.

Kontsentreeritud üldpuhastusvahendi kasutusvõimalused on pea lõputud, alustades põrandapesust, lõpetades akende ja auto pesemisega. Te ei vaja enam oma kodu koristamiseks erinevaid pudeleid erinevate ainetega, mille koostisosade suhtes kindlus puudub. Mulieres üldpuhastusvahendiga saate oma maja puhastada nii seest kui ka väljast. See sobib suurepäraselt nõude käsitsi pesemiseks, töötasapindade puhastamiseks, ahju ja grilli puhastamiseks, põrandate ja akende pesuks, WC ja vannitoa puhastamiseks, taimede pritsimiseks, putukate tõrjumiseks ning auto pesemiseks. Puhastusvahend on biolagunev ning keskkonnale ohutu. Saadaval neljas lõhnaseerias: : lõhnastamata ehk „Pure Unscented“, „Rose Garden“,  „Fresh Citrus“, „Nordic Forest“. Pakendi suurus 1,0 L. Ühest pudelist saab nt 25 pritspudelit.