Infomaterjalid

Oleme koostanud erinevaid infomaterjale ja -voldikuid, et suurendada inimeste teadlikkust toodetes sisalduda võivatest ohtlikest kemikaalidest. Allpool on ülevaade eestikeelsetest infomaterjalidest (kõiki olemasolevaid keeleversioone näete koondatult SIIT).

Kõik materjalid on lubatud kasutamiseks ja levitamiseks isiklikel, mitteärilistel eesmärkidel.
Kui soovite trükitud infomaterjale, võtke meiega ühendust info@bef.ee

 

Ajakiri keskkonnasõbrale

Teejuht ja inspiratsioon keskkonnasõbralikkuse teekonnal. Lugusid kodukeemiast, kosmeetikast, plastikust, lastetoodetest kuni autohoolduseni välja. Intervjuud, soovitused, harivad artiklid ja palju muud!

Praktilised taskukaardid

Taskukaardid aitavad etiketti lugedes ära tunda ohtlikke aineid või tunnustatud ökomärke. Laadige kaardid alla, lõigake välja ning pange oma rahakoti vahele. Need on heaks abimeheks poeriiulite vahel.


 

Kemikaaliteadliku juuksuri käsiraamat

Mida peaks iga juuksur juuksehooldustoodetes sisalduvate kemikaalide kohta teadma? Kuidas probleemseid aineid ära tunda? Sellest ja paljust muust põnevast saab lugeda käsiraamatust.

Ohtlikest kemikaalidest vaba lasteaia juhend

Lapsed on kemikaalidega kokkupuute suhtes eriti tundlikud. Juhend annab ülevaate kõige enam levinud kahjulike ainete allikatest lasteaedades. Lisaks leiab sellest kasulikke nõuandeid lastele tervislikuma keskkonna loomiseks.


 

Taskuteatmikud, mis annavad põhjaliku ülevaate ohtlikest ainetest erinevates tootegruppidest.


 

 * välja antud projekti “Balti riikide infokampaania ohtlikest ainetest” (LIFE10 INF/EE/108) raames